Uppfödare av Selkirk Rex

Vill du bli tillagd som uppfödare här? Bli medlemSänd in uppgifter

dsc_0020

S*AyuQadro´s

Elisabeth Keidser

Sundsvall, Sverige

90604576

e1keidser@gmail.com

Till hemsidan

 


Nordic Selkirk Rex

de Bellisimo (N)

Grete Bakken

Flatåsen, Norge

90604576

grete@kattene.net

Till hemsidan

 


no-chibinichi

NO*Chibinichi

May Berg

Skodje, Norge

+47 985 431 76

may_berg@yahoo.no

Till hemsidan

 


Uppfödare Emenheim

Emenheim

Emma Carlsson

Knivsta, Sverige

+46 (0)763 131 904

emma@emenheim.se

Till hemsidan

FACEBOOKbutton  INSTAGRAMbutton


Uppfödare NO*Emlakiros

NO*Emlakiros

Liv Ånonli

Korgen, Norge
990 314 18

emlakiros@outlook.com

Till Facebook


Nordic Selkirk Rex

FI*HÄMYNHÄIVÄN

Heidi Åhman

Billnäs, Suomi (Finland)

+35 8500 991 006

marakessi@gmail.com

Till Facebook


img_2717

SE*Maulkin's

Birgitta Edling

Hallstavik, Sverige
+46 (0)739 706 127

birgitta_edling@hotmail.com

TILL HEMSIDAN


Nordic Selkirk Rex

FI*Psipsina

Kristiina Tsoukas

Eurajoki, Suomi (Finland)
+35 8440 328 861

kristiina.tsoukas@luvia.fi

Ingen Hemsida


19702317_10154410885257574_3932729258124332966_n

Pixie Fay

Alexandra Holmgren

Haninge, Sverige
-

alexemt@hotmail.com

TILL HEMSIDAN

FACEBOOKbutton


Loke de la Villa della Luna

DK*SelRexWin

Winnie Witthøft

Sindal, Danmark
+29 605 153

wwitthoft@gmail.com

TILL FACEBOOK

 


emmi-tiina-broxvall-s-vanillas.JPG

S*Vanilla's

Tiina Broxvall

Södertälje, Sverige

+46 (0)707 290 231

tiinabroxvall@hotmail.com

Till hemsidan

FACEBOOKbutton


tiddlywinks

S*Tiddlywinks

Päivi Palokangas

Övedskloster, Sverige

 

paivi@tiddlywinks.se

Till hemsidan

INSTAGRAMbutton


Nordic Selkirk Rex

Tzari

Vivian Andresen

Stenstrup, Danmark

 

vivian@tzari-selkirk-rex.nu

Till hemsidan

FACEBOOKbutton  INSTAGRAMbutton


Bli tillagd som uppfödare

Sänd in dina uppgifter till NSR så kommer webbansvarig att lägga upp din annons. Lägg gärna till en valfri bannerbild som kommer att visas ovanför annonsen. Endast för NSR:s medlemmar.

 

Förnamn Efternamn (krävs)

E-post (krävs)

Din adress (krävs)

Eventuell bannerbild för uppfödningen

Fotograf Anna Carlsson ©