Uppfödare av Selkirk Rex

Vill du bli tillagd som uppfödare här? Bli medlemSänd in uppgifter

dsc_0020

S*AyuQadro´s

Elisabeth Keidser

Sundsvall, Sverige

076-115 85 80

e1keidser@gmail.com

Till hemsidan

 


nea

Be-Curly

Nea Meriläinen

Helsinkki, Suomi (Finland)

(+358) 407 758 424

zixies_@hotmail.com

Ingen Hemsida

 


no-chibinichi

NO*Chibinichi

May Berg

Skodje, Norge

+47 985 431 76

may_berg@yahoo.no

Till hemsidan

 


Nordic Selkirk Rex

de Bellisimo (N)

Grete Bakken

Flatåsen, Norge

90604576

grete@kattene.net

Till hemsidan

 


J.Ch Emenheim Hex SRS n 33

Emenheim

Emma Carlsson

Knivsta, Sverige

+46 (0)763 131 904

emma@emenheim.se

Till hemsidan

FACEBOOKbutton  INSTAGRAMbutton


Uppfödare NO*Emlakiros

NO*Emlakiros

Liv Ånonli

Korgen, Norge
990 314 18

emlakiros@outlook.com

Till Facebook

 


Nordic Selkirk Rex

SE*Give Me Hope

Joanna Sandell

Nässjö, Sverige

+46 (0)702 414 665

segivemehope@hotmail.com

Ingen Hemsida


Nordic Selkirk Rex

FI*Hämynhäivän

Heidi Åhman

Billnäs, Suomi (Finland)

+35 8500 991 006

marakessi@gmail.com

Till Facebook


Coco Chanel

S*Ma'ha Gita

Lisa Karlsson

Borlänge, Sverige
+46 (0)706 662 421

birma@mahagita.se

Ingen Hemsida


img_2717

SE*Maulkin's

Birgitta Edling

Hallstavik, Sverige
+46 (0)739 706 127

birgitta_edling@hotmail.com

TILL HEMSIDAN

 


Nordic Selkirk Rex

DK*Pashts

Lone Lund

Kalundborg, Danmark
+4542558255

lund.pashts@gmail.com

Ingen Hemsida

 


Loke de la Luna SRL o

DK*SelRexWin

Winnie Witthøft

Sindal, Danmark

+45 2960 51 53

wwitthoft@gmail.com

Till Facebook

 


logga

S*Tiddlywinks

Päivi Palokangas

Sjöbo, Sverige

 

paivi@tiddlywinks.se

Till hemsidan

INSTAGRAMbutton


Selkirk Rex Longhair mother with baby daughter.

S*Tjejringens

Marina Walström

Västerås, Sverige

+46 (0)733 310 709

marina@tjejringen.se

Till hemsidan

 


emmi-tiina-broxvall-s-vanillas.JPG

S*Vanilla's

Tiina Broxvall

Södertälje, Sverige

+46 (0)707 290 231

tiinabroxvall@hotmail.com

Till hemsidan

FACEBOOKbutton


Bli tillagd som uppfödare

Sänd in dina uppgifter till NSR så kommer webbansvarig att lägga upp din annons. Lägg gärna till en valfri bannerbild som kommer att visas ovanför annonsen. Endast för NSR:s medlemmar.

 

Förnamn Efternamn (krävs)

E-post (krävs)

Din adress (krävs)

Eventuell bannerbild för uppfödningen

Fotograf Anna Carlsson ©